Anker Power Bank
- Pieejams:Ir noliktavā
- Preces kods:194644130893
- Piegāde
-
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
144,00 €
Anker Power Bank, 200 W | Prime | 20000 mAh | Black
| Technical details | |
|---|---|
| Gross weight | 0.81 kg |
| Net weight | 0.68 kg |
| Producer | Anker |
| Akumulators | |
| Baterijas performance | 20000 mAh |
| Konstrukcija | |
| Produkta krāsa | Black |
| Producer product name | Prime |
| Producer product family | Power Bank, 200 W |
| Īpašības | |
| Savietojamība | iPhone SE/12/13/14 Series and Later, Samsung S23 Series/S22 Series/Note20/20 Ultra, iPad Pro/Air/mini Series, MacBook Air/Pro Series, Steam Deck/DJI Mini 2, Nintendo Switch/Lite/OLED, AirPods And More |
| Warranty | 24 mēnesis(i) |
| Package features | |
| Gross depth (mm) | 49.65 mm |
| Gross height (mm) | 540.00 mm |
| Gross width (mm) | 126.90 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 100.00 g |
| Plastic (No PET) | 30.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.13 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 508 pcs |
Preces krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Produkta apraksts ir vispārīgs, tajā ne vienmēr ir minētas visas produkta īpašības.
Līdzīgas preces

