CATA Hood | THALASSA PRO 60 GWH | Wall mounted | Energy efficiency class A+++ | Width 60 cm | 842 m³/h | Electronic | LED | White Glass
- Pieejams:Ir noliktavā
- Preces kods:842224835636
- Piegāde
- Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
CATA Hood | THALASSA PRO 60 GWH | Wall mounted | Energy efficiency class A+++ | Width 60 cm | 842 m³/h | Electronic | LED | White Glass
| Technical details | |
|---|---|
| Gross weight | 20.00 kg |
| Net weight | 17.00 kg |
| Producer | CATA |
| Producer product name | THALASSA PRO 60 GWH |
| Producer product family | Hood |
| Konstrukcija | |
| Motoru skaits | 1 |
| Produkta krāsa | White Glass |
| Tips | Wall mounted |
| Motora tips | BT4DC |
| Kontroles tips | Electronic |
| Lampas tips | LED |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 60 cm |
| Augstums | 81.5-113 cm |
| Dziļums | 37.5 cm |
| Augstums (max) | 113 cm |
| Augstums (min) | 81.5 cm |
| Warranty | 24 mēnesis(i) |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Maiņstrāvas ieejas spriegums | 220-240 V |
| Maiņstrāvas ieejas frekvence | 50/60 Hz |
| Elektroenerģijas patēriņš gadā | 17 kWh |
| Energoefektivitātes klase | A+++ |
| Package features | |
| Gross depth (mm) | 390.00 mm |
| Gross height (mm) | 1200.00 mm |
| Gross width (mm) | 620.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 2600.00 g |
| Plastic (No PET) | 400.00 g |
| Tare weight (kg) | 3.00 kg |
| Volume (m3) | 0.29 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:4:2017-04-01 |
| Palette Qty | 6 pcs |
| Darbības rādītāji | |
| Apgaismojuma efektivitātes klase | B |
| Ātrumu skaits | 6 |
| Tauku filtrēšanas efektivitātes klase | C |
| Minimālais attālums no gāzes plīts riņķa | 65 cm |
| Minimālais attālums no elektriskā plīts riņķa | 45 cm |
| Trokšņu līmenis | 46 dB |
| Šķidrumu dinamikas efektivitātes klase | A |
| Maksimālā ieguves jauda saskaņā ar EN 61591 | 842 m³/h |
| Recirkulācija | Yes |
Preces krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Produkta apraksts ir vispārīgs, tajā ne vienmēr ir minētas visas produkta īpašības.
Kā izvēlēties tvaika nosūcēju?
Iekārtas platums nedrīkst būt mazāks par plīts virsmas platumu. Ja tas ir mazāks, nosūcējs sliktāk uztvers netīro gaisu. Būs labāk, ja nosūcēja platums būs lielāks par plīts virsmas platumu.
Ražīgumu nosaka tas gaisa daudzums, kas tiek izlaists cauri nosūcējam noteiktā laika vienībā. Vēlams, lai nosūcēja jauda stundā nodrošina tik daudz gaisa caurlaidību, cik ir virtuves tilpums.
Troksnis nedrīkst pārsniegt 50 decibelus.
Ja tvaika nosūcējs ir izvadīts ventilācijas šahtā, iekārta strādās efektīvāk nekā recirkulācijas režīmā. Svarīga ir tauku uztveršanas filtru šķērsgriezums un blīvums. Jo tie ir blīvāki, jo efektīvāk novērsīs smakas, taču ielāgojiet, ka neviens ogļu filtrs neattīra gaisu simtprocentīgi.
Līdzīgas preces

