Epilātors Philips IPL Hair Removal Device with SenseIQ | BRI977/00 Lumea 9900 Series | Bulb lifetime (flashes) 450.000 | Number of power levels 5 | Rose
- Pieejams:Ir noliktavā
- Preces kods:872068900594
- Piegāde
-
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
463,00 €
Philips IPL Hair Removal Device with SenseIQ | BRI977/00 Lumea 9900 Series | Bulb lifetime (flashes) 450.000 | Number of power levels 5 | Rose
| Technical details | |
|---|---|
| Producer | Philips |
| Tips | IPL Epilator |
| Produkta krāsa | Rose |
| Sejas zonas apstrādes laiks | 1 min |
| Spuldzes kalpošanas ilgums (mirgo) | 450.000 |
| Bikini līnijas apstrādes laiks | 2 min |
| Producer product name | BRI977/00 Lumea 9900 Series |
| Producer product family | IPL Hair Removal Device with SenseIQ |
| Papildus informācija | |
| Jaudas avots | Rechargeable battery |
| Atkārtoti uzlādējams | Yes |
| Darbības rādītāji | |
| Mitrai un sausai skūšanai | No |
| Jaudas līmeņu skaits | 5 |
| Īpašības | |
| Bez vada | Yes |
| Iepakojuma saturs | |
| Maiss | Luxury bag |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Spriegums | 10-240 V |
| Package features | |
| Gross depth (mm) | 263.00 mm |
| Gross height (mm) | 113.00 mm |
| Gross weight | 1.78 kg |
| Gross width (mm) | 250.00 mm |
| Net weight | 1.26 kg |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Palette Qty | 116.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 500 g |
| Plastic (No PET) | 19 g |
| Tare weight (kg) | 0.52 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| TI weight (kg) | 0.033 kg |
Preces krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Produkta apraksts ir vispārīgs, tajā ne vienmēr ir minētas visas produkta īpašības.
Līdzīgas preces

