Acer 3D Camera | SpatialLabs Eyes ASEC-1
- Pieejams:Ir noliktavā
- Preces kods:471112182951
- Piegāde
-
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
569,00 €
Acer 3D Camera | SpatialLabs Eyes ASEC-1
| Technical details | |
|---|---|
| Gross weight | 0.32 kg |
| Net weight | 0.22 kg |
| Producer | Acer |
| Citas funkcijas | Beyond Snapshots: Realtime 3D Streaming and Calling; Battery Capacity: 1515 mAh; Battery Rechargeable |
| Producer product name | SpatialLabs Eyes ASEC-1 |
| Producer product family | 3D Camera |
| Konstrukcija | |
| Produkta krāsa | Black |
| Package features | |
| Gross depth (mm) | 58.00 mm |
| Gross height (mm) | 267.00 mm |
| Gross width (mm) | 200.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 80.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 279 pcs |
| Warranty | 24 mēnesis(i) |
Preces krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Produkta apraksts ir vispārīgs, tajā ne vienmēr ir minētas visas produkta īpašības.
Līdzīgas preces

