Elgato | Facecam | MK.2 | 1080p60
- Pieejams:Ir noliktavā
- Preces kods:840006669227
- Piegāde
-
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
169,00 €
Elgato | Facecam | MK.2 | 1080p60, 1080p30, 720p120, 720p60, 720p30, 540p120, 540p60, 540p30
| Technical details | |
|---|---|
| Gross weight | 0.22 kg |
| Net weight | 0.17 kg |
| Producer | Elgato |
| Producer product name | MK.2 |
| Producer product family | Facecam |
| Darbības rādītāji | |
| Atbalstītie video režīmi | 1080p60, 1080p30, 720p120, 720p60, 720p30, 540p120, 540p60, 540p30 |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 90 g |
| Warranty | 24 mēnesis(i) |
| Package features | |
| Gross depth (mm) | 48.00 mm |
| Gross height (mm) | 134.00 mm |
| Gross width (mm) | 160.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 40.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.05 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 1679 pcs |
| Konstrukcija | |
| Iebūvēts mikrofons | No |
Preces krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Produkta apraksts ir vispārīgs, tajā ne vienmēr ir minētas visas produkta īpašības.
Līdzīgas preces

