Dell | Webcam | UltraSharp
- Pieejams:Ir noliktavā
- Preces kods:539718451408
- Piegāde
-
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
167,00 €
Dell | Webcam | UltraSharp
| Technical details | |
|---|---|
| Gross weight | 0.591 kg |
| Net weight | 0.391 kg |
| Citas funkcijas | 4K High Dynamic Range (HDR) webcam; External privacy cover/lens cap; Large Sony STARVISTM CMOS sensor |
| Producer | Dell |
| Darbības rādītāji | |
| Skaņas samazināšana | Yes |
| Megapikseļi | 8.3 MP |
| Atbalstītās Windows operētājsistēmas | Win10 64 Bit |
| Tālummaiņas spēja | HD Digital Zoom up to 5X |
| Diagonālais redzes lauks | 65, 78, 90 ° |
| Fokusēšana | |
| Fokuss | Autofocus |
| Producer product name | UltraSharp |
| Producer product family | Webcam |
| Warranty | 12 mēnesis(i) |
| Package features | |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Paper/Pasteboard | 200 g |
| Plastic (No PET) | 44 g |
| Tare weight (kg) | 0.2 kg |
| Gross depth (mm) | 145 mm |
| Gross width (mm) | 71 mm |
| Gross height (mm) | 145 mm |
| Volume (m3) | 0.001492775 m³ |
| PET | 50.00 g |
| Palette Qty | 1158 pcs |
| Konstrukcija | |
| Produkta krāsa | Black |
| Uzstādīšanas tips | Clip |
| Iebūvēts mikrofons | No |
Preces krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Produkta apraksts ir vispārīgs, tajā ne vienmēr ir minētas visas produkta īpašības.
Līdzīgas preces

