Razer | Webcam | Kiyo V2 | MJPEG up to 4K 30 FPS
- Pieejams:Ir noliktavā
- Preces kods:888791000052
- Piegāde
-
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
158,00 €
Razer | Webcam | Kiyo V2 | MJPEG up to 4K 30 FPS, 1080p 60 FPS, YUY2 up to 4K 15 FPS, 1080p 60 FPS, NV12 up to 4K 20 FPS, 1080p 60 FPS
| Technical details | |
|---|---|
| Gross weight | 0.12 kg |
| Net weight | 0.04 kg |
| Producer | Razer |
| Citas funkcijas | Fixed L-shape mount; Noise Cancellation |
| Producer product name | Kiyo V2 |
| Producer product family | Webcam |
| Konstrukcija | |
| Iebūvēts mikrofons | Yes |
| Produkta krāsa | Black |
| Warranty | 24 mēnesis(i) |
| Package features | |
| Gross depth (mm) | 28.00 mm |
| Gross height (mm) | 155.00 mm |
| Gross width (mm) | 98.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 75.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.08 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 4063 pcs |
| Darbības rādītāji | |
| Atbalstītie video režīmi | MJPEG up to 4K 30 FPS, 1080p 60 FPS, YUY2 up to 4K 15 FPS, 1080p 60 FPS, NV12 up to 4K 20 FPS, 1080p 60 FPS |
Preces krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Produkta apraksts ir vispārīgs, tajā ne vienmēr ir minētas visas produkta īpašības.
Līdzīgas preces

