ADATA | Premier | 64 GB | SDHC | Flash memory class 10 | No
- Pieejams:Ir noliktavā
- Preces kods:471343579396
- Piegāde
-
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
22,00 €
ADATA | Premier | 64 GB | SDHC | Flash memory class 10 | No
| Technical details | |
|---|---|
| Kapacītāte | Premier ml |
| Warranty | 24 mēnesis(i) |
| Net weight | 0.01 kg |
| Producer | ADATA |
| Atmiņa | |
| Iekšējās atmiņas tips | UHS |
| Zibatmiņas klase | 10 |
| Fleškartes tips | Secure Digital Exten |
| Kapacitāte | 64 GB |
| Rakstīšanas ātrums | 10 MB/s |
| Lasīšanas ātrums | 50 MB/s |
| Konstrukcija | |
| Produkta krāsa | Blue |
| Sertifikācija | FCC, CE, BSMI, VCCI |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 2 g |
| Platums | 3.2 cm |
| Augstums | 2.1 cm |
| Dziļums | 2.4 cm |
| Producer product name | Premier |
| Gross weight | 0.02 kg |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Atmiņas spriegums | 2.7,3.3,3.6 V |
| Package features | |
| Gross depth (mm) | 32 mm |
| Gross width (mm) | 24 mm |
| Gross height (mm) | 2 mm |
| Volume (m3) | 0.000001536 m³ |
| Paper/Pasteboard | 8 g |
| Plastic (No PET) | 2 g |
| TI weight (kg) | 0 kg |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 50000 pcs |
| Darbības rādītāji | |
| Tips | SDHC |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 |
| Atmiņas adapteris pievienots | No |
Preces krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Produkta apraksts ir vispārīgs, tajā ne vienmēr ir minētas visas produkta īpašības.
Līdzīgas preces

