ADATA | UV150 | 64 GB | USB 3.0 | Red
- Pieejams:Ir noliktavā
- Preces kods:471343579930
- Piegāde
-
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
16,00 €
ADATA | UV150 | 64 GB | USB 3.0 | Red
| Technical details | |
|---|---|
| Tips | USB Dash Drive |
| Warranty | 60 mēnesis(i) |
| Net weight | 0.01 kg |
| Producer | ADATA |
| Papildus informācija | |
| Minimālās sistēmas prasības | Windows XP/Vista/7/8 or later;Mac OSX 10.5 or later;Linux Kernel 2.6 or later |
| Dimensijas (WxDxH) | 58 x 18 x 10mm mm |
| Konstrukcija | |
| Formas faktors | Cap |
| Produkta krāsa | Red |
| Sertifikācija | CE / FCC / VCCI / BS |
| Materiāls | Plastic |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 9 g |
| Platums | 1.8 cm |
| Augstums | 1.1 cm |
| Dziļums | 5.8 cm |
| Producer product name | UV150 |
| Gross weight | 0.02 kg |
| Package features | |
| Paper/Pasteboard | 6 g |
| Plastic (No PET) | 4 g |
| Palette Qty | 14311 pcs |
| Darbības rādītāji | |
| Atbalstītās Linux operētājsistēmas | Yes |
| Atbalstītās Windows operētājsistēmas | Yes |
| Atbalstītās Mac operētājsistēmas | Yes |
| Kapacitāte | 64 GB |
| Interfeisa tips | USB 3.0 |
Preces krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Produkta apraksts ir vispārīgs, tajā ne vienmēr ir minētas visas produkta īpašības.
Līdzīgas preces

