ADATA | UV210 | 32 GB | USB 2.0 | Silver
- Pieejams:Ir noliktavā
- Preces kods:471236696584
- Piegāde
-
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
15,00 €
ADATA | UV210 | 32 GB | USB 2.0 | Silver
| Technical details | |
|---|---|
| Warranty | 60 mēnesis(i) |
| Net weight | 0.008 kg |
| Producer | ADATA |
| Konstrukcija | |
| Materiāls | Metal |
| Produkta krāsa | Silver |
| Formas faktors | Other |
| Sertifikācija | RoHS, CE, FC |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 1.22 cm |
| Dziļums | 3.9 cm |
| Augstums | 4.5 cm |
| Svars | 6 g |
| Producer product name | UV210 |
| Gross weight | 0.016 kg |
| Package features | |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Volume (m3) | 0.000092 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Gross depth (mm) | 100 mm |
| Gross width (mm) | 8 mm |
| Gross height (mm) | 115 mm |
| Paper/Pasteboard | 8.00 g |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 18783 pcs |
| Darbības rādītāji | |
| Kapacitāte | 32 GB |
| USB versija | USB 2.0 |
| Standarts Plug and Play | Yes |
| Interfeisa tips | USB 2.0 |
| Informācija par iepakojumu | |
| Daudzums | 1 |
Preces krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Produkta apraksts ir vispārīgs, tajā ne vienmēr ir minētas visas produkta īpašības.
Līdzīgas preces

