Adler Airfryer Oven | AD 6312 | Power 1600 W | Capacity 2.5 L | Convection | Black
- Pieejams:Ir noliktavā
- Preces kods:590557590462
- Piegāde
-
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
34,00 €
Adler Airfryer Oven | AD 6312 | Power 1600 W | Capacity 2.5 L | Convection | Black
| Technical details | |
|---|---|
| Gross weight | 3.60 kg |
| Net weight | 2.90 kg |
| Producer | Adler |
| Kapacitāte | 2.5 L |
| Tehnoloģija | Convection |
| Temperatūra | 80-200 °C |
| Producer product name | AD 6312 |
| Producer product family | Airfryer Oven |
| Darbības rādītāji | |
| Programmu skaits | N/A |
| Taimera ilgums | Up to 60 min |
| Īpašības | |
| Produkta krāsa | Black |
| Auklas garums | 0.75 m |
| Warranty | 24 mēnesis(i) |
| Ergonomika | |
| Automātiska izslēgšanās | Yes |
| Indukcijas gaisma | Yes |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jauda | 1600 W |
| Spriegums | 220-240 V |
| Package features | |
| Gross depth (mm) | 280.00 mm |
| Gross height (mm) | 290.00 mm |
| Gross width (mm) | 270.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 560.00 g |
| Plastic (No PET) | 140.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.70 kg |
| Volume (m3) | 0.02 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 79 pcs |
| Konstrukcija | |
| Neslīdoša pamatne | Yes |
| Nesakarstošs rokturis | Yes |
Preces krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Produkta apraksts ir vispārīgs, tajā ne vienmēr ir minētas visas produkta īpašības.
Līdzīgas preces

