Mikseris Adler | Hand Blender | AD 4622 | Hand Blender | 200 W | Number of speeds 1 | White
- Pieejams:Ir noliktavā
- Preces kods:590293483344
- Piegāde
-
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
17,00 €
Adler | Hand Blender | AD 4622 | Hand Blender | 200 W | Number of speeds 1 | White
| Technical details | |
|---|---|
| Gross weight | 0.58 kg |
| Net weight | 0.43 kg |
| Citas funkcijas | Convenient switch; Removable stick; Ergonomic handle |
| Producer | Adler |
| Konstrukcija | |
| Produkta krāsa | White |
| Īpašības | |
| Tips | Hand Blender |
| Viegli tīrāms | Yes |
| Apvalka materiāls | Stainless steel |
| Producer product name | AD 4622 |
| Producer product family | Hand Blender |
| Warranty | 24 mēnesis(i) |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jauda | 200 W |
| Package features | |
| Gross depth (mm) | 80 mm |
| Gross height (mm) | 355.00 mm |
| Gross width (mm) | 67 mm |
| Packing quantity | 12 pcs |
| Paper/Pasteboard | 100.00 g |
| PET | 50.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.15 kg |
| Volume (m3) | 0.0019028 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Ferrous metals | 0.70 g |
| Plastic (No PET) | 9.50 g |
| Wooden | 1.10 g |
| Gross depth master carton | 285 mm |
| Gross width master carton | 265 mm |
| Gross height master carton | 370 mm |
| Net weight master carton | 6.96 kg |
| Tare weight master carton | 0.475 kg |
| Palette Qty | 732 pcs |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Darbības rādītāji | |
| Ledus smalcināšana | No |
| Ātrumu skaits | 1 |
| Turbo mode | No |
Preces krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Produkta apraksts ir vispārīgs, tajā ne vienmēr ir minētas visas produkta īpašības.
Līdzīgas preces

