Tējkanna Adler Kettle | AD 1380w | Electric | 2200 W | 1 L | Polypropylene | 360° rotational base | White
- Pieejams:Ir noliktavā
- Preces kods:590557590799
- Piegāde
-
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
21,00 €
Adler Kettle | AD 1380w | Electric | 2200 W | 1 L | Polypropylene | 360° rotational base | White
| Technical details | |
|---|---|
| Gross weight | 1.08 kg |
| Net weight | 0.72 kg |
| Producer | Adler |
| Citas funkcijas | STRIX system - the highest standard of safety and durability of components; Flat stainless steel heater - fast heating and easy cleaning; Boil-dry protection - automatic shut-off without water; Anti-limescale filter - stops sediments and improves water quality |
| Producer product name | AD 1380w |
| Producer product family | Kettle |
| 360° rotācijas bāze | Yes |
| Papildus informācija | |
| Jauda | 2200 W |
| Darbības rādītāji | |
| Kapacitāte | 1 L |
| Īpašības | |
| Produkta krāsa | White |
| Tips | Electric |
| Materiāls | Polypropylene |
| Warranty | 24 mēnesis(i) |
| Ergonomika | |
| Automātiska izslēgšanās | Yes |
| Ūdens līmeņa indikators | Yes |
| Package features | |
| Gross depth (mm) | 200.00 mm |
| Gross height (mm) | 162.00 mm |
| Gross width (mm) | 193.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 275.00 g |
| Plastic (No PET) | 85.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.36 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 276 pcs |
Preces krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Produkta apraksts ir vispārīgs, tajā ne vienmēr ir minētas visas produkta īpašības.
Kā izvēlēties elektrisko tējkannu?
Tējkannai izvēlamies pievilcīgu dizainu un spēju uzvārīt ūdeni vajadzīgajā daudzumā, taču tai ir vēl vairākas citas īpašības, par kurām nepieciešams zināt pirkšanas brīdī. Piemēram, «KitchenAid» tējkannas modeļa apraksts: «Digitāls displejs ar sešiem temperatūras režīmiem no 50°C līdz 100°C. Izvēlieties piemērotu temperatūru: karsts vai vārošs ūdens dzērieniem un buljoniem. Gudrs temperatūras indikators parāda displejā konkrēto temperatūru arī tad, ja tējkanna neatrodas uz sava paliktņa. Temperatūras saglabāšanas funkcija 30 minūtes uztur vēlamo temperatūru, ja tējkanna atrodas uz paliktņa.»
Jauda. Jo lielāka tējkannas jauda, jo ātrāk tiks uzvārīts ūdens. Atkarībā no modeļa tā var sasniegt 3 kilovatus. Turklāt – jo lielāks ir elektriskās tējkannas tilpums, jo vairāk vajadzēs strāvas ūdens uzvārīšanai.
Korpusa materiāls. Plastmasas modeļi ir vieglāki par metāla modeļiem, ir pieejami dažādās krāsās. Triecienizturīga stikla korpuss padara ūdens vārīšanu un tējkannas piepildīšanu uzskatāmāku, taču tas rūpīgāk jākopj, jo uz stikla virsmas ir redzams katlakmens. Metāla tējkannas no tērauda vai alumīnija ir ilgmūžīgas un izturīgas. Nereti tās grezno krāsains pamatnes vai korpusa apgaismojums.
Automātiska atslēgšanās, ja trauks tiek izņemts vai ūdens ir uzvārījies, ir obligāta opcija mūsdienu elektriskajās tējkannās.
Līdzīgas preces

