Anker Solix Portable Power Station 1056 Wh
- Pieejams:Ir noliktavā
- Preces kods:194644170226
- Piegāde
-
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
601,00 €
Anker Solix Portable Power Station 1056 Wh, 1800W | SOLIX C1000X
| Technical details | |
|---|---|
| Gross weight | 14.8 kg |
| Net weight | 12.5 kg |
| Producer | Anker Solix |
| Producer product name | SOLIX C1000X |
| Producer product family | Portable Power Station 1056 Wh, 1800W |
| Warranty | 24 mēnesis(i) |
| Package features | |
| Gross depth (mm) | 466 mm |
| Gross height (mm) | 300 mm |
| Gross width (mm) | 274 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 2000 g |
| Plastic (No PET) | 300 g |
| Tare weight (kg) | 2.3 kg |
| TI weight (kg) | 1.00 kg |
| Volume (m3) | 0.0383052 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 228 pcs |
| Papildus informācija | |
| Dimension (HxWxD) | 26.7 x 20,5 x 37.6 mm |
Preces krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Produkta apraksts ir vispārīgs, tajā ne vienmēr ir minētas visas produkta īpašības.
Līdzīgas preces

