Apple 85W MagSafe 2 Power Adapter (for MacBook Pro with Retina display)
- Pieejams:Ir noliktavā
- Preces kods:195949751042
- Piegāde
-
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
91,00 €
Apple 85W MagSafe 2 Power Adapter (for MacBook Pro with Retina display)
| Technical details | |
|---|---|
| Gross weight | 0.78 kg |
| Net weight | 0.68 kg |
| Producer | Apple |
| Producer product name | 85W MagSafe 2 Power Adapter (for MacBook Pro with Retina display) |
| Warranty | 12 mēnesis(i) |
| Īpašības | |
| Produkta krāsa | White |
| Package features | |
| Gross depth (mm) | 76.00 mm |
| Gross height (mm) | 121.00 mm |
| Gross width (mm) | 200.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 90.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 940 pcs |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
Preces krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Produkta apraksts ir vispārīgs, tajā ne vienmēr ir minētas visas produkta īpašības.
Līdzīgas preces

