Cablexpert AC power adapter
- Pieejams:Ir noliktavā
- Preces kods:871630912829
- Piegāde
-
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
11,00 €
Cablexpert AC power adapter, EU Schuko socket to UK plug, 13 A | A-AC-EUFUKM-01 | Power adapter
| Technical details | |
|---|---|
| Gross weight | 0.06 kg |
| Net weight | 0.05 kg |
| Producer | Cablexpert |
| Tips | Power adapter |
| Producer product name | A-AC-EUFUKM-01 |
| Producer product family | AC power adapter, EU Schuko socket to UK plug, 13 A |
| Warranty | 12 mēnesis(i) |
| Īpašības | |
| Produkta krāsa | White |
| Package features | |
| Gross depth (mm) | 45.00 mm |
| Gross height (mm) | 50.00 mm |
| Gross width (mm) | 60.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 8.00 g |
| Plastic (No PET) | 2.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 6400 pcs |
Preces krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Produkta apraksts ir vispārīgs, tajā ne vienmēr ir minētas visas produkta īpašības.
Līdzīgas preces

