Svari Caso | Scales | KitchenEcostyle | Maximum weight (capacity) 5 kg | Graduation 1 g | Display type LCD | Stainless steel
- Pieejams:Ir noliktavā
- Preces kods:403843703266
- Piegāde
-
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
31,00 €
Caso | Scales | KitchenEcostyle | Maximum weight (capacity) 5 kg | Graduation 1 g | Display type LCD | Stainless steel
| Technical details | |
|---|---|
| Net weight | 0.16 kg |
| Maksimālais svars (tilpums) | 5 kg |
| Baterija zema indikators | No |
| Mērvienība | Grams, Oz, ml |
| Gradācija | 1 g |
| Pārlādes indikators | Yes |
| Taras svara funkcija | Yes |
| Producer | Caso |
| Displejs | |
| Ekrāns | Yes |
| Viegli lasāms displejs | Yes |
| Papildus informācija | |
| Citas funkcijas | Closed: bowl bottoms 5 - 12 cm Ø; Open: bowl bottoms 9 - 18 cm Ø |
| Īpašās funkcijas | Moving the scale leg generates electricity for the scale for a short time (kinetic energy = energy of movement); No need for batteries: environmentally friendly & sustainable; Can be used closed or open depending on the size of the bowl |
| Konstrukcija | |
| Tips | Batteryless usage |
| Displeja veids | LCD |
| Īpašības | |
| Produkta krāsa | Stainless steel |
| Automātiska izslēgšanās | Yes |
| Iepakojuma saturs | |
| Baterijas pievienotas | No |
| Producer product name | KitchenEcostyle |
| Producer product family | Scales |
| Warranty | 24 mēnesis(i) |
| Package features | |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Paper/Pasteboard | 100 g |
| Packing quantity | 1 pcs |
| Gross weight | 0.26 kg |
| Gross depth (mm) | 90 mm |
| Gross width (mm) | 30 mm |
| Gross height (mm) | 250 mm |
| Volume (m3) | 0.000675 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.1 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Palette Qty | 1280 pcs |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Darbības rādītāji | |
| Pulksteņa funkcija | No |
Preces krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Produkta apraksts ir vispārīgs, tajā ne vienmēr ir minētas visas produkta īpašības.
Līdzīgas preces

