Tējkanna Caso Turbo Hot Water Dispenser | HW 616 | Water Dispenser | 2600 W | 2.5 L | Plastic/Stainless Steel | Black/Stainless Steel
- Pieejams:Ir noliktavā
- Preces kods:403843701896
- Piegāde
-
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
109,00 €
Caso Turbo Hot Water Dispenser | HW 616 | Water Dispenser | 2600 W | 2.5 L | Plastic/Stainless Steel | Black/Stainless Steel
| Technical details | |
|---|---|
| Gross weight | 3.13 kg |
| Net weight | 1.87 kg |
| Producer | Caso |
| Citas funkcijas | Energy-saving – up to 50 % less energy consumption than conventional kettles; High-quality stainless steel heating element for durable and hygienic use; Four dispensing amounts: 150, 200, 250, or 300 ml; Seven temperature settings from 40 °C to 100 °C, plus no heating option; Dry-run and overheat protection for maximum safety; Sensor touch display for intuitive operation |
| Producer product name | HW 616 |
| Producer product family | Turbo Hot Water Dispenser |
| 360° rotācijas bāze | No |
| Papildus informācija | |
| Jauda | 2600 W |
| Darbības rādītāji | |
| Kapacitāte | 2.5 L |
| Īpašības | |
| Produkta krāsa | Black/Stainless Steel |
| Tips | Water Dispenser |
| Materiāls | Plastic/Stainless Steel |
| Warranty | 24 mēnesis(i) |
| Package features | |
| Gross depth (mm) | 300.00 mm |
| Gross height (mm) | 335.00 mm |
| Gross width (mm) | 175.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 843.00 g |
| Plastic (No PET) | 412.00 g |
| Tare weight (kg) | 1.26 kg |
| Volume (m3) | 0.02 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 49 pcs |
Preces krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Produkta apraksts ir vispārīgs, tajā ne vienmēr ir minētas visas produkta īpašības.
Kā izvēlēties elektrisko tējkannu?
Tējkannai izvēlamies pievilcīgu dizainu un spēju uzvārīt ūdeni vajadzīgajā daudzumā, taču tai ir vēl vairākas citas īpašības, par kurām nepieciešams zināt pirkšanas brīdī. Piemēram, «KitchenAid» tējkannas modeļa apraksts: «Digitāls displejs ar sešiem temperatūras režīmiem no 50°C līdz 100°C. Izvēlieties piemērotu temperatūru: karsts vai vārošs ūdens dzērieniem un buljoniem. Gudrs temperatūras indikators parāda displejā konkrēto temperatūru arī tad, ja tējkanna neatrodas uz sava paliktņa. Temperatūras saglabāšanas funkcija 30 minūtes uztur vēlamo temperatūru, ja tējkanna atrodas uz paliktņa.»
Jauda. Jo lielāka tējkannas jauda, jo ātrāk tiks uzvārīts ūdens. Atkarībā no modeļa tā var sasniegt 3 kilovatus. Turklāt – jo lielāks ir elektriskās tējkannas tilpums, jo vairāk vajadzēs strāvas ūdens uzvārīšanai.
Korpusa materiāls. Plastmasas modeļi ir vieglāki par metāla modeļiem, ir pieejami dažādās krāsās. Triecienizturīga stikla korpuss padara ūdens vārīšanu un tējkannas piepildīšanu uzskatāmāku, taču tas rūpīgāk jākopj, jo uz stikla virsmas ir redzams katlakmens. Metāla tējkannas no tērauda vai alumīnija ir ilgmūžīgas un izturīgas. Nereti tās grezno krāsains pamatnes vai korpusa apgaismojums.
Automātiska atslēgšanās, ja trauks tiek izņemts vai ūdens ir uzvārījies, ir obligāta opcija mūsdienu elektriskajās tējkannās.
Līdzīgas preces

