Dell Windows Server 2025 | Essentials Edition ROK | 10 cores
- Pieejams:Ir noliktavā
- Preces kods:200000138810
- Piegāde
-
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
384,00 €
Dell Windows Server 2025 | Essentials Edition ROK | 10 cores
| Technical details | |
|---|---|
| Gross weight | 0.20 kg |
| Net weight | 0.14 kg |
| Producer | Dell |
| Producer product name | Essentials Edition ROK |
| Producer product family | Windows Server 2025 |
| Warranty | 12 mēnesis(i) |
| Package features | |
| Gross depth (mm) | 412.00 mm |
| Gross height (mm) | 55.00 mm |
| Gross width (mm) | 205.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 57.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.06 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 186 pcs |
| Licence | |
| Licences tips | 10 cores |
Preces krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Produkta apraksts ir vispārīgs, tajā ne vienmēr ir minētas visas produkta īpašības.
Līdzīgas preces

