Denver Rec-34 White
- Pieejams:Ir noliktavā
- Preces kods:570675102215
- Piegāde
-
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
9,00 €
| Īpašības | |
|---|---|
| Tips: | Digitāls modinātājs |
| Forma: | Taisnstūris |
| Krāsa: | Balts |
| Kalendārs: | Jā |
| Termometrs: | Jā |
| Temperatūras mērīšanas vienības: | °C |
| Aizmidzināšanas funkcija: | Jā |
| Integrēts pulkstenis: | Jā |
| Displejs | |
| Pretgaismas krāsa: | Zils |
| Ekrāna veids: | LCD |
| Displeja fona gaisma: | Jā |
| Svars&dimensijas | |
| Platums: | 82 mm |
| Augstums: | 25 mm |
| Dziļums: | 81 mm |
| Svars: | 122 g |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Baterijas tips: | AAA |
| Ar akumulatoru darbināms: | Jā |
| Atbalstīto bateriju skaits: | 2 |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums: | 35 mm |
| Iepakojuma dziļums: | 90 mm |
| Iepakojuma augstums: | 90 mm |
| Daudzums: | 1 |
| Loģistiskie dati | |
| Apjoms uz jaukta izmantojama tvertni (20 pēdas): | 51168 pcs |
| Apjoms uz jaukta izmantojama tvertni (40 pēdas, HC): | 124272 pcs |
Preces krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Produkta apraksts ir vispārīgs, tajā ne vienmēr ir minētas visas produkta īpašības.
Līdzīgas preces

