Fēns Dreame | Hair dryer | Glory Mix | 1600 W | Number of temperature settings 4 | Ionic function | Diffuser nozzle | Black
- Pieejams:Ir noliktavā
- Preces kods:697623367803
- Piegāde
-
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
109,00 €
Dreame | Hair dryer | Glory Mix | 1600 W | Number of temperature settings 4 | Ionic function | Diffuser nozzle | Black
| Technical details | |
|---|---|
| Gross weight | 1.87 kg |
| Net weight | 1.68 kg |
| Producer | Dreame |
| Pakāršanas cilpa | No |
| Skaits temperatūras iestatījumus | 4 |
| Cool Shot funkcija | Yes |
| Producer product name | Glory Mix |
| Producer product family | Hair dryer |
| Salocāms rokturis | No |
| Joniskā funcija | Yes |
| Konstrukcija | |
| Produkta krāsa | Black |
| Iepakojuma saturs | |
| Izsmidzinātāja sprausla | Yes |
| Speed settings | 2 |
| Warranty | 24 mēnesis(i) |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jauda | 1600 W |
| Package features | |
| Gross depth (mm) | 70.00 mm |
| Gross height (mm) | 80.00 mm |
| Gross width (mm) | 90.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 534 pcs |
| Tare weight (kg) | 0.19 kg |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Paper/Pasteboard | 175 g |
| Plastic (No PET) | 15 g |
Preces krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Produkta apraksts ir vispārīgs, tajā ne vienmēr ir minētas visas produkta īpašības.
Līdzīgas preces

