Easy Camp 43/36 L | Dry-pack L
- Pieejams:Ir noliktavā
- Preces kods:570938815519
- Piegāde
-
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
20,00 €
Easy Camp 43/36 L | Dry-pack L
| Technical details | |
|---|---|
| Gross weight | 0.22 kg |
| Net weight | 0.20 kg |
| Producer | Easy Camp |
| Kapacitāte | 43/36 L |
| Producer product name | Dry-pack L |
| Tips | Dry-pack L |
| Konstrukcija | |
| Krāsa | Black |
| Package features | |
| Gross depth (mm) | 300.00 mm |
| Gross height (mm) | 620.00 mm |
| Gross width (mm) | 300.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 16.00 g |
| Plastic (No PET) | 4.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.02 kg |
| Volume (m3) | 0.06 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 15 pcs |
| Warranty | 24 mēnesis(i) |
Preces krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Produkta apraksts ir vispārīgs, tajā ne vienmēr ir minētas visas produkta īpašības.
Līdzīgas preces

