Austiņas Energy Sistem True Wireless Earphones | Icon Series | Built-in microphone | Bluetooth | ANC | Graphite
- Pieejams:Ir noliktavā
- Preces kods:843242645917
- Piegāde
-
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
65,00 €
Energy Sistem True Wireless Earphones | Icon Series | Built-in microphone | Bluetooth | ANC | Graphite
| Technical details | |
|---|---|
| Net weight | 0.04 kg |
| Producer | Energy Sistem |
| Konektora veids | Bluetooth |
| Producer product name | Icon Series |
| Producer product family | True Wireless Earphones |
| ANC | Yes |
| Mikrofons | |
| Mikrofona jutīgums | -38 dB ± 3 dB |
| Papildus informācija | |
| Krāsa | Graphite |
| Audio | |
| Iebūvēts mikrofons | Yes |
| Warranty | 24 mēnesis(i) |
| Package features | |
| Gross depth (mm) | 54.00 mm |
| Gross height (mm) | 77.00 mm |
| Gross weight | 0.08 kg |
| Gross width (mm) | 88.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 32.00 g |
| Plastic (No PET) | 8.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.04 kg |
| TI weight (kg) | 0.01 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Type of battery | Accumulator |
| Palette Qty | 4723 pcs |
| Darbības rādītāji | |
| Skaņas samazināšana | Yes |
Preces krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Produkta apraksts ir vispārīgs, tajā ne vienmēr ir minētas visas produkta īpašības.
Līdzīgas preces

