ETA | Coffee grinder | Aromo ETA006490000 | 150 W | Coffee beans capacity 50 g | Lid safety switch | White
- Pieejams:Ir noliktavā
- Preces kods:859039332529
- Piegāde
-
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
23,00 €
ETA | Coffee grinder | Aromo ETA006490000 | 150 W | Coffee beans capacity 50 g | Lid safety switch | White
| Technical details | |
|---|---|
| Net weight | 0.66 kg |
| Izcelsmes valsts | China |
| Vāka drošības slēdzis | Yes |
| Grinder type | With splitting knife |
| 360° rotācijas bāze | No |
| Producer | ETA |
| Papildus informācija | |
| Jauda | 150 W |
| Darbības rādītāji | |
| Kafijas pupiņu tilpums | 50 g |
| Impulsa funkcija | No |
| Īpašības | |
| Produkta krāsa | White |
| Viegli tīrāms | Yes |
| Materiāls | |
| Nerusējošā tērauda asmeņi | Yes |
| Producer product name | Aromo ETA006490000 |
| Producer product family | Coffee grinder |
| Warranty | 24 mēnesis(i) |
| Package features | |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Paper/Pasteboard | 97 g |
| Plastic (No PET) | 3 g |
| Packing quantity | 1 pcs |
| Gross weight | 0.76 kg |
| Inner carton packing Qty | 12 pcs |
| Gross depth (mm) | 110 mm |
| Gross width (mm) | 110 mm |
| Gross height (mm) | 190 mm |
| Volume (m3) | 0.002299 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.1 kg |
| Palette Qty | 401 pcs |
Preces krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Produkta apraksts ir vispārīgs, tajā ne vienmēr ir minētas visas produkta īpašības.
Līdzīgas preces

