Mikseris ETA Hand Mixer | ETA005190000 | Hand Mixer | 500 W | Number of speeds 4 | White
- Pieejams:Ir noliktavā
- Preces kods:859039326028
- Piegāde
-
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
48,00 €
ETA Hand Mixer | ETA005190000 | Hand Mixer | 500 W | Number of speeds 4 | White
| Technical details | |
|---|---|
| Gross weight | 1.38 kg |
| Net weight | 1.11 kg |
| Producer | ETA |
| Kapājamais nazis | No |
| Producer product name | ETA005190000 |
| Producer product family | Hand Mixer |
| Papildus informācija | |
| Īpašās funkcijas | DC long life motor; Button to remove beaters and hooks easy; Ergonomic handle shape; Safety fuse against overheating |
| Darbības rādītāji | |
| Ātrumu skaits | 4 |
| Mainīgais ātrums | Yes |
| Impulsa funkcija | Yes |
| Turbo mode | No |
| Īpašības | |
| Tips | Hand Mixer |
| Auklas garums | 1.2 m |
| Apvalka materiāls | Plastic/Stainless Steel |
| Iepakojuma saturs | |
| Piederumi iekļauti komplektācijā | 2x Long beaters, 2x Hooks |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 19 cm |
| Augstums | 15 cm |
| Dziļums | 8 cm |
| Warranty | 24 mēnesis(i) |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jauda | 500 W |
| Package features | |
| Gross depth (mm) | 115 mm |
| Gross height (mm) | 200.00 mm |
| Gross width (mm) | 220.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 258 g |
| Plastic (No PET) | 12 g |
| Tare weight (kg) | 0.27 kg |
| Volume (m3) | 0.00506 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 357 pcs |
| Konstrukcija | |
| Produkta krāsa | White |
Preces krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Produkta apraksts ir vispārīgs, tajā ne vienmēr ir minētas visas produkta īpašības.
Līdzīgas preces

