Tējkanna ETA | Kettle | Crystela Premium ETA915390000 | Electric | 2200 W | 1.5 L | Glass | 360° rotational base | Stainless steel/Glass
- Pieejams:Ir noliktavā
- Preces kods:859039325653
- Piegāde
-
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
74,00 €
ETA | Kettle | Crystela Premium ETA915390000 | Electric | 2200 W | 1.5 L | Glass | 360° rotational base | Stainless steel/Glass
| Technical details | |
|---|---|
| Net weight | 1.4 kg |
| 360° rotācijas bāze | Yes |
| Elektrības indikācijas gaisma | Yes |
| Citas funkcijas | Temperature regulation. Keep warm function. Removable stainless tea infuser right inside the kettle. |
| Producer | ETA |
| Papildus informācija | |
| Jauda | 2200 W |
| Aizsardzības no pārkaršanas un vārīšanās bez šķidruma | Yes |
| Darbības rādītāji | |
| Kapacitāte | 1.5 L |
| Skaits temperatūras iestatījumus | 5 |
| Īpašības | |
| Produkta krāsa | Stainless steel/Glass |
| Tips | Electric |
| Materiāls | Glass |
| Gross weight | 1.8 kg |
| Producer product name | Crystela Premium ETA915390000 |
| Producer product family | Kettle |
| Warranty | 24 mēnesis(i) |
| Ergonomika | |
| Automātiska izslēgšanās | Yes |
| Ūdens līmeņa indikators | Yes |
| Package features | |
| Gross depth (mm) | 190 mm |
| Gross height (mm) | 245 mm |
| Gross width (mm) | 270 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 395 g |
| Plastic (No PET) | 5 g |
| Tare weight (kg) | 0.4 kg |
| Volume (m3) | 0.0125685 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 143 pcs |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Konstrukcija | |
| Noņemams filtrs | Yes |
Preces krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Produkta apraksts ir vispārīgs, tajā ne vienmēr ir minētas visas produkta īpašības.
Kā izvēlēties elektrisko tējkannu?
Tējkannai izvēlamies pievilcīgu dizainu un spēju uzvārīt ūdeni vajadzīgajā daudzumā, taču tai ir vēl vairākas citas īpašības, par kurām nepieciešams zināt pirkšanas brīdī. Piemēram, «KitchenAid» tējkannas modeļa apraksts: «Digitāls displejs ar sešiem temperatūras režīmiem no 50°C līdz 100°C. Izvēlieties piemērotu temperatūru: karsts vai vārošs ūdens dzērieniem un buljoniem. Gudrs temperatūras indikators parāda displejā konkrēto temperatūru arī tad, ja tējkanna neatrodas uz sava paliktņa. Temperatūras saglabāšanas funkcija 30 minūtes uztur vēlamo temperatūru, ja tējkanna atrodas uz paliktņa.»
Jauda. Jo lielāka tējkannas jauda, jo ātrāk tiks uzvārīts ūdens. Atkarībā no modeļa tā var sasniegt 3 kilovatus. Turklāt – jo lielāks ir elektriskās tējkannas tilpums, jo vairāk vajadzēs strāvas ūdens uzvārīšanai.
Korpusa materiāls. Plastmasas modeļi ir vieglāki par metāla modeļiem, ir pieejami dažādās krāsās. Triecienizturīga stikla korpuss padara ūdens vārīšanu un tējkannas piepildīšanu uzskatāmāku, taču tas rūpīgāk jākopj, jo uz stikla virsmas ir redzams katlakmens. Metāla tējkannas no tērauda vai alumīnija ir ilgmūžīgas un izturīgas. Nereti tās grezno krāsains pamatnes vai korpusa apgaismojums.
Automātiska atslēgšanās, ja trauks tiek izņemts vai ūdens ir uzvārījies, ir obligāta opcija mūsdienu elektriskajās tējkannās.
Līdzīgas preces

