Svari ETA | Kitchen scale with a bowl | ETA577090000 Mari | Graduation 1 g | Display type LCD | White
- Pieejams:Ir noliktavā
- Preces kods:859039332491
- Piegāde
-
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
23,00 €
ETA | Kitchen scale with a bowl | ETA577090000 Mari | Graduation 1 g | Display type LCD | White
| Technical details | |
|---|---|
| Gross weight | 0.6 kg |
| Net weight | 0.43 kg |
| Gradācija | 1 g |
| Taras svara funkcija | Yes |
| Baterija zema indikators | Yes |
| Neslīdoša pamatne | Yes |
| Mērvienība | g, lb:oz, ml (water), fl:oz (water) |
| Citas funkcijas | Removable plastic bowl with a volume of 2.6 l; Automatic shutdown after 30 sec. inactivity; Battery: 3xAAA |
| Producer | ETA |
| Displejs | |
| Viegli lasāms displejs | Yes |
| Konstrukcija | |
| Displeja veids | LCD |
| Īpašības | |
| Produkta krāsa | White |
| Automātiska izslēgšanās | Yes |
| Iepakojuma saturs | |
| Baterijas pievienotas | Yes |
| Kapacitāte | 5 kg |
| Producer product name | ETA577090000 Mari |
| Producer product family | Kitchen scale with a bowl |
| Warranty | 24 mēnesis(i) |
| Package features | |
| Gross depth (mm) | 90 mm |
| Gross height (mm) | 265.00 mm |
| Gross width (mm) | 215 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 152 g |
| Plastic (No PET) | 18 g |
| Tare weight (kg) | 0.17 kg |
| TI weight (kg) | 0.023 kg |
| Volume (m3) | 0.00512775 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 350 pcs |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Darbības rādītāji | |
| Pulksteņa funkcija | No |
Preces krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Produkta apraksts ir vispārīgs, tajā ne vienmēr ir minētas visas produkta īpašības.
Līdzīgas preces

