EZVIZ | IP Camera | CS-EB3 | Bullet | 3 MP | 2.8 mm/F2.0 | IP66 | H.264
- Pieejams:Ir noliktavā
- Preces kods:694154561068
- Piegāde
-
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
83,00 €
EZVIZ | IP Camera | CS-EB3 | Bullet | 3 MP | 2.8 mm/F2.0 | IP66 | H.264, H.265 | Micro SD, Max. 256GB
| Technical details | |
|---|---|
| Gross weight | 0.87 kg |
| Net weight | 0.40 kg |
| Producer product name | CS-EB3 |
| Producer product family | IP Camera |
| Producer | EZVIZ |
| Atmiņa | |
| Atmiņas sloti | Micro SD, Max. 256GB |
| Akumulators | |
| Baterijas performance | 5200 mAh |
| Baterijas tips | Rechargeable battery |
| Konstrukcija | |
| Aizsardzības funkcijas | IP66 |
| Komutatora tips | Bullet |
| Objektīva sistēma | |
| Objektīva veids | 2.8 mm/F2.0 |
| Warranty | 36 mēnesis(i) |
| Attēla kvalitāte | |
| Kameras tips | Indoor/Outdoor |
| Darbības rādītāji | |
| Video kompresijas formāti | H.264, H.265 |
| Package features | |
| Gross depth (mm) | 105.00 mm |
| Gross height (mm) | 185.00 mm |
| Gross width (mm) | 105.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 400.00 g |
| Plastic (No PET) | 70.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.47 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 424 pcs |
| Video | |
| Megapikseļi | 3 MP |
Preces krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Produkta apraksts ir vispārīgs, tajā ne vienmēr ir minētas visas produkta īpašības.
Līdzīgas preces

