GA.MA Trimmer | SM2006 | Cordless | Number of length steps 4 | Black
- Pieejams:Ir noliktavā
- Preces kods:802327715091
- Piegāde
-
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
39,00 €
GA.MA Trimmer | SM2006 | Cordless | Number of length steps 4 | Black
| Technical details | |
|---|---|
| Gross weight | 0.46 kg |
| Net weight | 0.36 kg |
| Producer | GA.MA |
| Producer product name | SM2006 |
| Producer product family | Trimmer |
| Papildus informācija | |
| Tips | Cordless |
| Konstrukcija | |
| Produkta krāsa | Black |
| Īpašības | |
| Minimālais matu garums | 0.3 mm |
| Maksimālais matu garums | 3.5 mm |
| Iepakojuma saturs | |
| Bāze ietverta | No |
| Warranty | 24 mēnesis(i) |
| Izgaismojošie elementi | |
| Baterija zema indikators | No |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Uzlādes laiks | 1.5 h |
| Darbības laiks (max) | 60 min |
| Package features | |
| Gross depth (mm) | 182.00 mm |
| Gross height (mm) | 61.00 mm |
| Gross width (mm) | 191.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 93.00 g |
| Plastic (No PET) | 7.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| TI weight (kg) | 0.03 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 815 pcs |
| Darbības rādītāji | |
| Izmantojamo garumu skaits | 4 |
Preces krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Produkta apraksts ir vispārīgs, tajā ne vienmēr ir minētas visas produkta īpašības.
Līdzīgas preces

