Gastroback 42800 Design Egg Cooker Minii
- Pieejams:Ir noliktavā
- Preces kods:401643242800
- Piegāde
-
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
27,00 €
| Tehniskās detaļas | |
|---|---|
| Olu skaits: | 3 ola(-s) |
| Jauda: | 350 W |
| Olu turētāju skaits: | 1 |
| Automātiskā izslēgšanās: | Jā |
| Apgaismots ieslēgšanas/izslēgšanas slēdzis: | Jā |
| Vada uzglabāšana: | Jā |
| Integrēts on/off slēdzis: | Jā |
| Krāsa: | Melns, Nerūsējošs tērauds |
| Svars&dimensijas | |
| Platums: | 209 mm |
| Dziļums: | 68 mm |
| Augstums: | 142 mm |
| Svars: | 540 g |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Ienākošais strāvas spriegums: | 220-240 V |
| Ienākoša strāvas frekvence: | 50-60 Hz |
| Iepakojuma saturs | |
| Mērkrūze: | Jā |
Preces krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Produkta apraksts ir vispārīgs, tajā ne vienmēr ir minētas visas produkta īpašības.
Līdzīgas preces

