Tastatūra Gembird | 4-in-1 Multimedia office set | KBS-UO4-01 | Keyboard
- Pieejams:Ir noliktavā
- Preces kods:871630912052
- Piegāde
-
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
21,00 €
Gembird | 4-in-1 Multimedia office set | KBS-UO4-01 | Keyboard, Mouse, Pad and Headset Set | Wired | Mouse included | US | Black
| Technical details | |
|---|---|
| Gross weight | 0.812 kg |
| Net weight | 0.705 kg |
| Warranty | 24 mēnesis(i) |
| Producer product name | KBS-UO4-01 |
| Tips | Keyboard, Mouse, Pad and Headset Set |
| Producer | Gembird |
| Tastatūra | |
| Tastatūras apgaismojums | No |
| Tastatūras taustiņu skaits | 104 |
| Papildus informācija | |
| Savienojamības tehnoloģija | Wired |
| Peles dimensijas (WxDxH) | 126 x 76 x 43 mm |
| Tastatūras dimensijas (WxDxH) | 475 x 178 x 24 mm |
| Tastatūras svars | 630 g |
| USB nepieciešams | Yes |
| Tehniskās īpašības | Office kit with full size keyboard, mouse, mouse pad and audio headset. Stereo headset with microphone and in-line volume control; Mouse pad (220 x 180 mm) |
| Konstrukcija | |
| Produkta krāsa | Black |
| Producer product family | 4-in-1 Multimedia office set |
| Ievadierīce | |
| Ierīces interfeiss | USB 2.0 |
| Pele | |
| Pele iekļauta | Yes |
| Kustības izšķirtspēja | 1000 DPI |
| Pogu skaits | 3 |
| Package features | |
| Gross depth (mm) | 460.00 mm |
| Gross height (mm) | 71 mm |
| Gross width (mm) | 163 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 70.00 g |
| Plastic (No PET) | 37.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.11 kg |
| Volume (m3) | 0.00532358 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| TI weight (kg) | 0.416 kg |
| Palette Qty | 162 pcs |
| Darbības rādītāji | |
| Atbalstītās Windows operētājsistēmas | Windows 7/8/10 |
| Tastatūras izkārtojums | US |
| Maksimālais kabeļa garums | 1.8 m |
Preces krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Produkta apraksts ir vispārīgs, tajā ne vienmēr ir minētas visas produkta īpašības.
Līdzīgas preces

