Austiņas Gembird | Stereo Headset | MHS 03 WTRD | 3.5 mm | White with Red Ring | Headset
- Pieejams:Ir noliktavā
- Preces kods:871630911367
- Piegāde
-
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
14,00 €
Gembird | Stereo Headset | MHS 03 WTRD | 3.5 mm | White with Red Ring | Headset
| Technical details | |
|---|---|
| Net weight | 0.135 kg |
| Konektora veids | 3.5 mm |
| Valkāšanas veids | Headset |
| Citas funkcijas | Stereo headset with rotating microphone boom; Practical in-line volume control; Large comfortable ear cushions; Comfortable, adjustable headband |
| Pilna pretestība | 32 Ω |
| Producer | Gembird |
| Austiņas | |
| Austiņu frekvence | 20 - 20000 Hz |
| Īpašības | |
| Platforma | PC |
| Mikrofons | |
| Mikrofona frekvence | 30 - 16000 Hz |
| Papildus informācija | |
| Krāsa | White with Red Ring |
| Savienojamība | |
| Ierīces savienojamība | Wired |
| Microphone sensitivity | -58 dB |
| Producer product name | MHS 03 WTRD |
| Producer product family | Stereo Headset |
| Combined (other) | 206.0000 g |
| Warranty | 12 mēnesis(i) |
| Package features | |
| Gross depth (mm) | 190 mm |
| Gross height (mm) | 200 mm |
| Gross weight | 0.283 kg |
| Gross width (mm) | 77 mm |
| Packing quantity | 12 pcs |
| Paper/Pasteboard | 110.00 g |
| Plastic (No PET) | 38.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.15 kg |
| Volume (m3) | 0.002926 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| TI weight (kg) | 0.10 kg |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Gross depth master carton | 485 mm |
| Gross width master carton | 210 mm |
| Gross height master carton | 425 mm |
| Net weight master carton | 3.396 kg |
| Tare weight master carton | 0.736 kg |
| Palette Qty | 468 pcs |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
Preces krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Produkta apraksts ir vispārīgs, tajā ne vienmēr ir minētas visas produkta īpašības.
Līdzīgas preces

