Austiņas Genesis | Microphone Stand | Thulium 350D | Black
- Pieejams:Ir noliktavā
- Preces kods:590196944909
- Piegāde
-
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
25,00 €
Genesis | Microphone Stand | Thulium 350D | Black
| Technical details | |
|---|---|
| Gross weight | 1.54 kg |
| Net weight | 1.00 kg |
| Producer | Genesis |
| Producer product name | Thulium 350D |
| Producer product family | Microphone Stand |
| Konstrukcija | |
| Produkta krāsa | Black |
| Package features | |
| Gross depth (mm) | 810.00 mm |
| Gross height (mm) | 100.00 mm |
| Gross width (mm) | 95.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 400.00 g |
| Plastic (No PET) | 100.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.54 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Warranty | 24 mēnesis(i) |
Preces krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Produkta apraksts ir vispārīgs, tajā ne vienmēr ir minētas visas produkta īpašības.
Līdzīgas preces

