Gorenje | Airfryer | AF1409DW | Power 1400 W | Capacity 3.5 L | White
- Pieejams:Ir noliktavā
- Preces kods:383878249700
- Piegāde
-
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
55,00 €
Gorenje | Airfryer | AF1409DW | Power 1400 W | Capacity 3.5 L | White
| Technical details | |
|---|---|
| Gross weight | 5.6 kg |
| Net weight | 4.5 kg |
| Producer | Gorenje |
| Kapacitāte | 3.5 L |
| Temperatūra | 80-200 °C |
| Producer product name | AF1409DW |
| Producer product family | Airfryer |
| Papildus informācija | |
| Īpašās funkcijas | Hot air circulation - Much healthier than frying in oil |
| Darbības rādītāji | |
| Programmu skaits | 9 |
| Taimera ilgums | 0-60 min |
| Īpašības | |
| Apvalka materiāls | Plastic/Metal |
| Produkta krāsa | White |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 28 cm |
| Augstums | 34 cm |
| Dziļums | 30.6 cm |
| Warranty | 24 mēnesis(i) |
| Ergonomika | |
| Automātiska izslēgšanās | Yes |
| Nepielīpošs pārklājums | Yes |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jauda | 1400 W |
| Package features | |
| Gross depth (mm) | 332.00 mm |
| Gross height (mm) | 325.00 mm |
| Gross width (mm) | 385.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Tare weight (kg) | 1.1 kg |
| Volume (m3) | 0.04 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Paper/Pasteboard | 880 g |
| Plastic (No PET) | 220 g |
| Palette Qty | 30 pcs |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Konstrukcija | |
| Displeja veids | LED |
| Ekrāns | LED with Touch control |
| Kontroles tips | Touch Control |
Preces krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Produkta apraksts ir vispārīgs, tajā ne vienmēr ir minētas visas produkta īpašības.
Līdzīgas preces

