Blenderis Gorenje Hand blender | HBX1000E | Hand Blender | 1000 W | Jar material Plastic | Jar capacity 0.5 L | Black
- Pieejams:Ir noliktavā
- Preces kods:383878251278
- Piegāde
-
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
49,00 €
Gorenje Hand blender | HBX1000E | Hand Blender | 1000 W | Jar material Plastic | Jar capacity 0.5 L | Black
| Technical details | |
|---|---|
| Gross weight | 1.90 kg |
| Net weight | 1.70 kg |
| Producer | Gorenje |
| Producer product name | HBX1000E |
| Producer product family | Hand blender |
| Kausa ietilpība | 0.5 L |
| Turbo mode | Yes |
| Konstrukcija | |
| Apvalka materiāls | Plastic/Metal |
| Īpašības | |
| Produkta krāsa | Black |
| Tips | Hand Blender |
| Viegli tīrāms | Yes |
| Svars&dimensijas | |
| Augstums | 40.6 cm |
| Dziļums | 18.7 cm |
| Platums | 18.7 cm |
| Materiāls | |
| Krūkas materiāls | Plastic |
| Warranty | 24 mēnesis(i) |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jauda | 1000 W |
| Package features | |
| Gross depth (mm) | 155.00 mm |
| Gross height (mm) | 255.00 mm |
| Gross width (mm) | 255.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 170.00 g |
| Plastic (No PET) | 30.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.20 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 86 pcs |
| Darbības rādītāji | |
| Ātrumu skaits | N/A |
| Ledus smalcināšana | No |
| Impulsa funkcija | Yes |
Preces krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Produkta apraksts ir vispārīgs, tajā ne vienmēr ir minētas visas produkta īpašības.
Līdzīgas preces

