Gorenje | Steam Iron | SIH3000RBC | Steam Iron | 3000 W | Water tank capacity 350 ml | Continuous steam 40 g/min | Steam boost performance 105 g/min | Red/White
- Pieejams:Ir noliktavā
- Preces kods:383878239387
- Piegāde
-
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
39,00 €
Gorenje | Steam Iron | SIH3000RBC | Steam Iron | 3000 W | Water tank capacity 350 ml | Continuous steam 40 g/min | Steam boost performance 105 g/min | Red/White
| Technical details | |
|---|---|
| Net weight | 1.645 kg |
| Nepārtraukts tvaiks | 40 g/min |
| Palielinātas tvaiku padeves veiktspēja | 105 g/min |
| Izsmidzināšanas funkcija | Yes |
| Pamatnes veids | Ceramic |
| Vertikālā tvaika funkcija | Yes |
| Pretpilēšanas funkcija | Yes |
| Ūdens tvertnes tilpums | 350 ml |
| Pretapkaļķošanās sistēmas | Yes |
| Svars | 1.6 kg |
| Producer | Gorenje |
| Papildus informācija | |
| Jauda | 3000 W |
| Īpašās funkcijas | Self-cleaning function; Extremely large opening with lid |
| Īpašības | |
| Produkta krāsa | Red/White |
| Tips | Steam Iron |
| Auklas garums | 2.5 m |
| Automātiska izslēgšanās | Yes |
| Producer product name | SIH3000RBC |
| Producer product family | Steam Iron |
| Warranty | 24 mēnesis(i) |
| Ergonomika | |
| Ūdens līmeņa indikators | Yes |
| Package features | |
| Gross depth (mm) | 327 mm |
| Gross height (mm) | 170 mm |
| Gross weight | 1.845 kg |
| Gross width (mm) | 150.00 mm |
| Packing quantity | 6 pcs |
| Tare weight (kg) | 0.20 kg |
| Volume (m3) | 0.0083385 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Paper/Pasteboard | 180 g |
| PET | 20 g |
| Gross depth master carton | 465 mm |
| Gross width master carton | 343 mm |
| Gross height master carton | 358 mm |
| Net weight master carton | 11.07 kg |
| Tare weight master carton | 0.971 kg |
| Palette Qty | 180 pcs |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
Preces krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Produkta apraksts ir vispārīgs, tajā ne vienmēr ir minētas visas produkta īpašības.
Līdzīgas preces

