Cepeškrāsnis Haier HWO60SM2B9BH Built in Oven
- Pieejams:Ir noliktavā
- Preces kods:805901902660
- Piegāde
- Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
Haier HWO60SM2B9BH Built in Oven, A+, Capacity 70 L, Black | Haier
| Technical details | |
|---|---|
| Gross weight | 39.50 kg |
| Net weight | 37.80 kg |
| Producer | Haier |
| Warranty | 24 mēnesis(i) |
| Package features | |
| Gross depth (mm) | 640.00 mm |
| Gross height (mm) | 670 mm |
| Gross width (mm) | 610 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 1500.00 g |
| Plastic (No PET) | 200.00 g |
| Tare weight (kg) | 1.70 kg |
| Volume (m3) | 0.261568 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:4:2017-04-01 |
| Palette Qty | 4 pcs |
Preces krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Produkta apraksts ir vispārīgs, tajā ne vienmēr ir minētas visas produkta īpašības.
Līdzīgas preces

