Hikvision | 4-ch PoE 1U K Series AcuSense 4K NVR | DS-7604NXI-K1/4P(D) | 1
- Pieejams:Ir noliktavā
- Preces kods:694216048987
- Piegāde
-
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
154,00 €
Hikvision | 4-ch PoE 1U K Series AcuSense 4K NVR | DS-7604NXI-K1/4P(D) | 1
| Technical details | |
|---|---|
| Gross weight | 1.25 kg |
| Net weight | 1.00 kg |
| Producer | Hikvision |
| Producer product name | DS-7604NXI-K1/4P(D) |
| Producer product family | 4-ch PoE 1U K Series AcuSense 4K NVR |
| Warranty | 6 mēnesis(i) |
| Package features | |
| Gross depth (mm) | 320.00 mm |
| Gross height (mm) | 48.00 mm |
| Gross width (mm) | 240.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 200.00 g |
| Plastic (No PET) | 50.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.25 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 469 pcs |
| Papildus informācija | |
| SATA savienotāju skaits | 1 |
Preces krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Produkta apraksts ir vispārīgs, tajā ne vienmēr ir minētas visas produkta īpašības.
Līdzīgas preces

