Austiņas HUAWEI FreeArc (Green)
- Pieejams:Ir noliktavā
- Preces kods:694210314744
- Piegāde
-
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
93,00 €
HUAWEI FreeArc (Green), Moose-T00 | Huawei
| Technical details | |
|---|---|
| Net weight | 0.07 kg |
| Producer | Huawei |
| Warranty | 24 mēnesis(i) |
| Package features | |
| Gross depth (mm) | 50.00 mm |
| Gross height (mm) | 50.00 mm |
| Gross weight | 0.17 kg |
| Gross width (mm) | 20.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 90.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| TI weight (kg) | 0.01 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 5988 pcs |
Preces krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Produkta apraksts ir vispārīgs, tajā ne vienmēr ir minētas visas produkta īpašības.
Līdzīgas preces

