Fēns Jimmy | Hair Dryer | F8 | 1600 W | Number of temperature settings 3 | Ionic function | Diffuser nozzle | Grey
- Pieejams:Ir noliktavā
- Preces kods:694649931140
- Piegāde
-
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
208,00 €
Jimmy | Hair Dryer | F8 | 1600 W | Number of temperature settings 3 | Ionic function | Diffuser nozzle | Grey
| Technical details | |
|---|---|
| Pakāršanas cilpa | No |
| Producer product name | F8 |
| Producer product family | Hair Dryer |
| Salocāms rokturis | No |
| Joniskā funcija | Yes |
| Skaits temperatūras iestatījumus | 3 |
| Cool Shot funkcija | Yes |
| Tips | Hair dryer |
| Citas funkcijas | Smart LED touch screen; Nano Water Ion; Mode: Hot, Cold, Hot and cold circulation, Soft; Airspeed Control: High, Medium, Low |
| Warranty | 24 mēnesis(i) |
| Piederumi iekļauti komplektācijā | 2 in 1 nozzle/diffuser nozzle |
| Producer | Jimmy |
| Konstrukcija | |
| Produkta krāsa | Grey |
| Iepakojuma saturs | |
| Izsmidzinātāja sprausla | Yes |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jauda | 1600 W |
| Spriegums | 220-240 V |
| Package features | |
| Gross depth (mm) | 336.00 mm |
| Gross height (mm) | 85.00 mm |
| Gross weight | 1.50 kg |
| Gross width (mm) | 230.00 mm |
| Net weight | 0.80 kg |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 600.00 g |
| Plastic (No PET) | 100.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.70 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| TI weight (kg) | 0.1 kg |
| Gross depth master carton | 266 mm |
| Gross width master carton | 337 mm |
| Gross height master carton | 334 mm |
| Net weight master carton | 5.628 kg |
| Tare weight master carton | 0.509 kg |
| Palette Qty | 263 pcs |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Darbības rādītāji | |
| Motora tips | High Speed Digital Motor |
Preces krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Produkta apraksts ir vispārīgs, tajā ne vienmēr ir minētas visas produkta īpašības.
Līdzīgas preces

