Kingston | USB Flash Drive | DataTraveler Exodia | 256 GB | USB 3.2 Gen 1 | Black
- Pieejams:Ir noliktavā
- Preces kods:740617310023
- Piegāde
-
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
24,00 €
Kingston | USB Flash Drive | DataTraveler Exodia | 256 GB | USB 3.2 Gen 1 | Black
| Technical details | |
|---|---|
| Net weight | 0.00 kg |
| Warranty | 5 gads(i) |
| Producer | Kingston |
| Papildus informācija | |
| Īpašās funkcijas | Cap protection |
| Darbības rādītāji | |
| Kapacitāte | 256 GB |
| Interfeisa tips | USB 3.2 Gen 1 |
| Savietojamība | Windows 10, 8.1, 8, Mac OS (v.10.10.x +), Linux (v. 2.6.x +), Chrome OS |
| Producer product name | DataTraveler Exodia |
| Producer product family | USB Flash Drive |
| Warranty | 60 mēnesis(i) |
| Package features | |
| Gross depth (mm) | 40.00 mm |
| Gross height (mm) | 5.00 mm |
| Gross weight | 0.01 kg |
| Gross width (mm) | 15.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 3.00 g |
| Plastic (No PET) | 2.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 111111 pcs |
| Konstrukcija | |
| Produkta krāsa | Black |
Preces krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Produkta apraksts ir vispārīgs, tajā ne vienmēr ir minētas visas produkta īpašības.
Līdzīgas preces

