Lenovo | Legion 17 Gaming Backpack GB800 | Fits up to size 17 | Backpack | Waterproof | Black
- Pieejams:Ir noliktavā
- Preces kods:195892135289
- Piegāde
-
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
67,00 €
Lenovo | Legion 17" Gaming Backpack GB800 | Fits up to size 17 " | Backpack | Waterproof | Black
| Technical details | |
|---|---|
| Gross weight | 1.31 kg |
| Net weight | 1.20 kg |
| Producer | Lenovo |
| Fits up to size | 17 in |
| Producer product name | Legion 17" Gaming Backpack GB800 |
| Papildus informācija | |
| Krāsa | Black |
| Ūdensnecaurlaidīgs | Yes |
| Īpašības | |
| Materiāls | 20% polyester, 80% polyurethane |
| Korpusa veids | Backpack |
| Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs | 17 in |
| Svars&dimensijas | |
| Dimensijas (W x D x H) | 315 x 180 x 450 mm |
| Warranty | 12 mēnesis(i) |
| Package features | |
| Gross depth (mm) | 315.00 mm |
| Gross height (mm) | 450.00 mm |
| Gross width (mm) | 180.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 100.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.11 kg |
| Volume (m3) | 0.03 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 34 pcs |
Preces krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Produkta apraksts ir vispārīgs, tajā ne vienmēr ir minētas visas produkta īpašības.
Līdzīgas preces

