Lenovo | Legion Armoured Backpack II | GX40V10007 | Fits up to size 17/18 | Backpack | Shoulder strap | Black
- Pieejams:Ir noliktavā
- Preces kods:193386688891
- Piegāde
-
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
84,00 €
Lenovo | Legion Armoured Backpack II | GX40V10007 | Fits up to size 17/18 " | Backpack | Shoulder strap | Black
| Technical details | |
|---|---|
| Net weight | 1.44 kg |
| Citas funkcijas | EVA front shield; Water resistant fabric; Quick access compartment; Dedicated pockets for headset, mouse and keyboard; Separate cushioned laptop compartment with one more layer of protection; |
| Producer product name | GX40V10007 |
| Producer product family | Legion Armoured Backpack II |
| Fits up to size | 17/18 in |
| Producer | Lenovo |
| Papildus informācija | |
| Ūdensnecaurlaidīgs | No |
| Krāsa | Black |
| Konstrukcija | |
| Pleca siksna | Yes |
| Īpašības | |
| Korpusa veids | Backpack |
| Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs | 17/18 in |
| Warranty | 24 mēnesis(i) |
| Package features | |
| Gross depth (mm) | 180.00 mm |
| Gross height (mm) | 505.00 mm |
| Gross weight | 1.448 kg |
| Gross width (mm) | 360.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Plastic (No PET) | 5.24 g |
| Tare weight (kg) | 0.005 kg |
| Volume (m3) | 0.03 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 26 pcs |
Preces krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Produkta apraksts ir vispārīgs, tajā ne vienmēr ir minētas visas produkta īpašības.
Līdzīgas preces

