Lenovo WebCam | 310 FHD
- Pieejams:Ir noliktavā
- Preces kods:195892122494
- Piegāde
-
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
48,00 €
Lenovo WebCam | 310 FHD
| Technical details | |
|---|---|
| Gross weight | 0.37 kg |
| Net weight | 0.25 kg |
| Producer | Lenovo |
| Citas funkcijas | The Lenovo 310 FHD Webcam is a flexible, affordable Full HD conferencing webcam. Its high-definition video quality,stereo audio, flexible mounting and physical privacy shutter make the video calls extremely simple and efficient. Top Features FHD resolution @30 fps Chat in Full Stereo Physical Privacy Shuttle Veratile mounting options (Tripod support) |
| Warranty | 12 mēnesis(i) |
| Producer product name | 310 FHD |
| Producer product family | WebCam |
| Konstrukcija | |
| Iebūvēts mikrofons | Yes |
| Package features | |
| Gross depth (mm) | 137.00 mm |
| Gross height (mm) | 62.00 mm |
| Gross width (mm) | 110.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 100.00 g |
| Plastic (No PET) | 17.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.12 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 1849 pcs |
| Video | |
| Video rezolūcijas | 1920 x 1080 pikseļi |
| Papildus informācija | |
| Saderīgās operētājsistēmas | Windows 11,Windows 10,Windows 11,MacOS,ChromeOS |
Preces krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Produkta apraksts ir vispārīgs, tajā ne vienmēr ir minētas visas produkta īpašības.
Līdzīgas preces

