Austiņas Lenovo Wired VoIP Headset 5000 (Teams) | Built-in microphone | USB Type-A
- Pieejams:Ir noliktavā
- Preces kods:195892122333
- Piegāde
-
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
41,00 €
Lenovo Wired VoIP Headset 5000 (Teams) | Built-in microphone | USB Type-A, USB Type-C | Black
| Technical details | |
|---|---|
| Gross weight | 0.31 kg |
| Net weight | 0.14 kg |
| Producer | Lenovo |
| Konektora veids | USB Type-A, USB Type-C |
| Producer product name | Wired VoIP Headset 5000 (Teams) |
| Pilna pretestība | 32 Ω |
| Mikrofons | |
| Mikrofona jutīgums | -40 dB |
| Papildus informācija | |
| Krāsa | Black |
| Saderīgās operētājsistēmas | Windows 10, Windows 11 |
| Audio | |
| Iebūvēts mikrofons | Yes |
| Frekvence | 20-20k kHz |
| Warranty | 36 mēnesis(i) |
| Package features | |
| Gross depth (mm) | 185.00 mm |
| Gross height (mm) | 58.00 mm |
| Gross width (mm) | 184.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 140.00 g |
| Plastic (No PET) | 21.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.16 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 438 pcs |
Preces krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Produkta apraksts ir vispārīgs, tajā ne vienmēr ir minētas visas produkta īpašības.
Līdzīgas preces

