Pele Logitech | Gaming Mouse | G102 LIGHTSYNC | Wired | USB | Black
- Pieejams:Ir noliktavā
- Preces kods:509920608923
- Piegāde
-
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
29,00 €
Logitech | Gaming Mouse | G102 LIGHTSYNC | Wired | USB | Black
| Technical details | |
|---|---|
| Gross weight | 0.105 kg |
| Net weight | 0.09 kg |
| Producer product name | G102 LIGHTSYNC |
| Sensors | Gaming-grade |
| Buttons | 6 programmable |
| Ierīces tips | Wired |
| Producer | Logitech |
| Konstrukcija | |
| Produkta krāsa | Black |
| Ievadierīce | |
| Rullējamais ritentiņš | Scroll wheel (up/down) |
| Kustības uztveršanas tehnoloģija | Optical |
| Producer product family | Gaming Mouse |
| Connection type | USB |
| Warranty | 2 mēnesis(i) |
| Ergonomika | |
| Kabeļa garums | 2.1 m |
| Package features | |
| Gross depth (mm) | 38.2 mm |
| Gross height (mm) | 116.6 mm |
| Gross width (mm) | 62.15 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Palette Qty | 1469.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 18 g |
| Plastic (No PET) | 2 g |
| Tare weight (kg) | 0.02 kg |
| Volume (m3) | 0.000276823558 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
Preces krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Produkta apraksts ir vispārīgs, tajā ne vienmēr ir minētas visas produkta īpašības.
Līdzīgas preces

