Pele Logitech | M280 | Wireless Mouse | Black
- Pieejams:Ir noliktavā
- Preces kods:509920605254
- Piegāde
-
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
27,00 €
Logitech | M280 | Wireless Mouse | Black
| Technical details | |
|---|---|
| Tips | Wireless Mouse |
| Darba zona | <25m mm |
| Citas funkcijas | 3 buttons, wheel |
| Warranty | 24 mēnesis(i) |
| Producer product name | M280 |
| Net weight | 0.08 kg |
| Producer | Logitech |
| Sistēmas prasības | |
| Atbalstītās Linux operētājsistēmas | Yes |
| Atbalstītās Windows operētājsistēmas | Windows 7 Home Basic |
| Atbalstītās Mac operētājsistēmas | Mac OS X 10.5 Leopar |
| Konstrukcija | |
| Formas faktors | Ambidextrous |
| Vienotais uztvērējs | Yes |
| Produkta krāsa | Black |
| Uztvērēja veids | Nano |
| Virsmas krāsojums | Monotone |
| Bezvadu uztvērēja interfeiss | USB |
| Svars&dimensijas | |
| Uztvērēja augstums | 1.44 cm |
| Uztverēja platums | 1.87 cm |
| Peles svars | 91 g |
| Platums | 6.79 cm |
| Augstums | 10.5 cm |
| Dziļums | 3.84 cm |
| Uztvērēja svars | 1.8 g |
| Uztverēja dziļums | 6.1 cm |
| Svars | 91.0 g (Nano receiver: 1.8 g) g |
| Ievadierīce | |
| Ierīces interfeiss | RF Wireless |
| Pogu veids | Pressed buttons |
| Ieteicamais lietojums | Notebook |
| Ritināšanas veids | Wheel |
| Frekvences josla | 2.4 GHz |
| Rullējamais ritentiņš | Yes |
| Peles ritenīšu skaits | 1 |
| Kustības uztveršanas tehnoloģija | Optical |
| Mērķis, rezultāts | Office |
| Kustības izšķirtspēja | 1000 DPI |
| Pogu skaits | 3 |
| Gross weight | 0.147 kg |
| Papildus informācija | |
| Kastes saturs | Wireless Mouse M280,Nano Receiver,1 AA battery (pre-installed),User documentation |
| Dimensijas (WxDxH) | 105.4 x 67.9 x 38.4 mm (Nano receiver: 14.4 x 18.7 x 6.1 mm) mm |
| Izšķirtspēja | 1000 dpi |
| Ergonomika | |
| LED indikatori | Yes |
| Gumijas rokturi | Yes |
| Bezvadu rūtera amplitūda | 25 m |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jaudas avots | Batteries |
| Akumulatoru kalpošanas laiks | 18 mēnesis(i) |
| Atbalstāmo bateriju skaits | 1 |
| Baterijas tips | AA |
| Package features | |
| WEEE tax | Yes |
| Packing quantity | 10 pcs |
| Volume (m3) | 0.000896 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.067 kg |
| Gross depth (mm) | 128 mm |
| Gross width (mm) | 35 mm |
| Gross height (mm) | 200 mm |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| PET | 29.00 g |
| Paper/Pasteboard | 38.00 g |
| Embeeded battery | Yes |
| TI weight (kg) | 0.04 kg |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Gross depth master carton | 365 mm |
| Gross width master carton | 103 mm |
| Gross height master carton | 259 mm |
| Net weight master carton | 1.47 kg |
| Tare weight master carton | 0.097 kg |
| Palette Qty | 1770 pcs |
| Informācija par iepakojumu | |
| Uztvērējs iekļauts komplektācijā | Yes |
| Baterijas pievienotas | Yes |
Preces krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Produkta apraksts ir vispārīgs, tajā ne vienmēr ir minētas visas produkta īpašības.
Līdzīgas preces

