Pele Logitech | Mouse | M235 | Wireless | Grey/ black
- Pieejams:Ir noliktavā
- Preces kods:509920602716
- Piegāde
-
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
23,00 €
Logitech | Mouse | M235 | Wireless | Grey/ black
| Technical details | |
|---|---|
| Warranty | 24 mēnesis(i) |
| Producer product name | M235 |
| Net weight | 0.80 kg |
| Ierīces tips | Wireless |
| Producer | Logitech |
| Papildus informācija | |
| USB nepieciešams | Yes |
| Saderīgās operētājsistēmas | Windows XP, Windows |
| Bezvadu savienojumi | Yes |
| Konstrukcija | |
| Formas faktors | Right-hand |
| Produkta krāsa | Grey/ black |
| Svars&dimensijas | |
| Peles svars | 84 g |
| Ievadierīce | |
| Ierīces interfeiss | RF Wireless |
| Rullējamais ritentiņš | Yes |
| Kustības uztveršanas tehnoloģija | Optical |
| Pogu skaits | 3 |
| Peles ritenīšu skaits | 1 |
| Gross weight | 0.867 kg |
| Producer product family | Mouse |
| Sistēmas prasības | |
| Atbalstītās Mac operētājsistēmas | Yes |
| Ergonomika | |
| Standarts Plug and Play | Yes |
| Atkārtoti uzlādējams | No |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Atbalstāmo bateriju skaits | 1 |
| Baterijas tips | AA |
| Package features | |
| WEEE tax | Yes |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.067 kg |
| Gross depth (mm) | 200.00 mm |
| Gross width (mm) | 130.00 mm |
| Gross height (mm) | 100.00 mm |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| PET | 29.00 g |
| Paper/Pasteboard | 38.00 g |
| Embeeded battery | Yes |
| Palette Qty | 332 pcs |
Preces krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Produkta apraksts ir vispārīgs, tajā ne vienmēr ir minētas visas produkta īpašības.
Līdzīgas preces

