Muse | Wireless Microphone | MC-30 WI
- Pieejams:Ir noliktavā
- Preces kods:370046020893
- Piegāde
-
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
21,00 €
Muse | Wireless Microphone | MC-30 WI
| Technical details | |
|---|---|
| Gross weight | 0.37 kg |
| Net weight | 0.20 kg |
| Producer product name | MC-30 WI |
| Producer product family | Wireless Microphone |
| Bezvadu savienojumi | Yes |
| Konektora veids | 3.5 mm |
| Producer | Muse |
| Akumulators | |
| Baterijas tips | lithium |
| Mikrofons | |
| Mikrofona frekvence | 50-15.000 Hz |
| Papildus informācija | |
| Jutīgums | 90 dB |
| Konstrukcija | |
| Iebūvēta displeja | Yes |
| Warranty | 24 mēnesis(i) |
| Package features | |
| Gross depth (mm) | 265.00 mm |
| Gross height (mm) | 65.00 mm |
| Gross width (mm) | 105.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 100.00 g |
| Plastic (No PET) | 70.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.17 kg |
| TI weight (kg) | 0.03 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 478 pcs |
Preces krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Produkta apraksts ir vispārīgs, tajā ne vienmēr ir minētas visas produkta īpašības.
Līdzīgas preces

