Outwell Petrel | Cool bag | 20 L
- Pieejams:Ir noliktavā
- Preces kods:570938815798
- Piegāde
-
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
27,00 €
Outwell Petrel | Cool bag | 20 L
| Technical details | |
|---|---|
| Gross weight | 0.47 kg |
| Net weight | 0.45 kg |
| Producer | Outwell |
| Kapacitāte | 20 L |
| Producer product name | Petrel |
| Producer product family | Cool bag |
| Konstrukcija | |
| Materiāls | 300D polyester, PEVA lining |
| Produkta krāsa | Blue |
| Package features | |
| Gross depth (mm) | 230.00 mm |
| Gross height (mm) | 250.00 mm |
| Gross width (mm) | 380.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 16.00 g |
| Plastic (No PET) | 4.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.02 kg |
| Volume (m3) | 0.02 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 79 pcs |
| Size | 38 x 23 x 25 cm |
| Warranty | 24 mēnesis(i) |
Preces krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Produkta apraksts ir vispārīgs, tajā ne vienmēr ir minētas visas produkta īpašības.
Līdzīgas preces

